מכולות קירור מתקדמות

רוצים ליהנות מתאי קירור איכותיים? סובלים מחדרי הקפאה שלא מקררים? בואו להתייעץ עם נציגי חברת אגריקור שירותי קירור בע"מ ותיהנו מסל שירותים רחב.

למידע נוסף, לייעוץ מקצועי, להצעת מחיר ולהזמנות, חייגו: 073-7597198

על מנת לתקן חדרי קירור ותאי הקפאה יש צורך בשילוב בין ידע מקצועי, ארגז כלים מגוון ונגישות לחלקי חילוף ברמה גבוהה. אנחנו בחברת אגריקור שירותי קירור בע"מ עוסקים בתחום של מערכות קירור מתקדמות לחקלאות ולתעשייה כבר מעל 31 שנה. דרכנו ניתן ליהנות משירות מהיר, אדיב ומיידי ומזמינות של 24 שעות ביממה.

מי שמשתמש במכולות לצרכי קירור מכיר היטב את החשיבות של מוצר איכותי. מכולת קירור אשר אינה מקררת כנדרש עשויה ליצור נזקים כלכליים של מאות אלפי שקלים, בטווח הקצר והארוך כאחד. לעומת זאת, מכולת קירור המצליחה לקרר את המוצרים גם בתנאי אקלים קיצוניים מספקת עבור הלקוח יתרונות איכותיים.

מכולות קירור

הרבה יותר משירותי תיקון מכולות קירור

לא ניתן לתקן מכולות קירור או מוצרי קירור ללא מעורבות של אנשי מקצוע. כדאי ליצור קשר עם נציגי החברה שלנו, וכך להבטיח תיקון מהיר ופתרונות נוספים כגון:
  • התאמה אישית של מערכות קירור
  • בניית חדרי קירור בכל גודל ולכל מקום
  • תיקון ואחזקה של מערכות קירור באופן קבוע
  • תכנון וייצור מכולות קירור לחלב ושירות לרפתות בכל הארץ
  • ייעוץ וליווי הנדסי לצורך ניצול הפוטנציאל של מערכות קירור קיימות
איתנו אפשר לתקן מכולות קירור וכן מקררים מבלי לשאת בעלויות גבוהות. אנו מתחייבים לספק הצעת מחיר משתלמת, אשר תאפשר לכם לעמוד במסגרת התקציב של העסק. אל תנסו לתקן את המכולות לבד, ובואו לברר לגבי שירותי תיקון לפני שתרכשו מכולה חדשה.

לקבלת פרטים נוספים מלאו את פרטיכם או חייגו – 073-7597198

כל הזכויות שמורות - אגריקור, שירותי קירור בע”מ 2017 © אקסטרה בניית אתרים | קידום אתרים
חייגו עכשיו
נווטו אלינו